לחץ לחיוג: 053-520-5911

לחץ כאן לנווט אלינו בעזרת Waze

היכן כדאי לרכוש מצבר

היכן כדאי לרכוש מצברים? במוסך או בחנות שמתמחה במכירת מצברים

תקלת רכב. אחת הבעיות שאף נהג איננו אוהב להתקל בה. הרגע שבו אתה נכנס אל הרכב שלך, עומד לצאת אל העבודה, מכניס את המפתח אל "סטרטר" ומגלה שהרכב לא מניע, הוא מצב לא נעים בכלל אך לעיתים תכופות ניתן להימנע מהסיטואציה הזו. כיצד והיכן הכי מומלץ לרכוש מצבר? בואו נצא יחדיו לבדוק.

רכישת מצברים בחנות או במוסך?

רבים אינם יודעים זאת אך נהגים רבים מחכים ממש עד לרגע האחרון בו "פג תוקף התאריך" של המצבר שברשותם (חייו של מצבר בין 3 עד ל4 שנים) ורק ברגע האחרון מחליטים להחליפו. הדבר לא רק שאינו תורם לרכב אלא יכול לגרום לו לנזקים רבים במגוון של מערכותיו. אז נכון, הנהג אמנם חוסך כסף ולא רוכש מצבר חדש אך בסופו של דבר הוא עלול להוציא כסף רב יותר על בעיות מצטברות שנגרמו בעקבות כך לרכב. על מנת להימנע מבעיות בו הרכב לא מתניע או סובל מבעיות בעקבות "חיסכון כספי על מצבר", מומלץ להישאר ערניים ולבדוק מתי הגיע הזמן לרכוש מצבר חדש.

כמו כן, נהגים רבים תוהים היכן הכי עדיף לרכוש מצבר – מוסך או חנות מצברים? לרוב, עדיף לרכוש את המצבר ממוסך שמכירים באופן אישי או לחילופין קיבלתם עליו המלצה חמה הן על עבודתו המקצועת והן על המחיר האטרקטיבי הסיבה לכך פשוטה: מוסך מקצועי גם יבצע התקנה של המצבר וימנע מהנהג כאבי ראש.

עם זאת, אם יש לך מעט ניסיון בהתקנת מצבר (שבסך הכל איננה דורשת ידע טכני רב) והמחיר משתלם, הרי שמומלץ לבחון את האפשרות של רכישת המצבר בחנות מצברים. כמו כן, תמיד קיימת האפשרות ובה הנהג ימצא מחיר אטרקטיבי בחנות מצברים, ייקח את המצבר החדש למוסך עליו הוא סומך ומטפל ברכבו אחת לתקופה, על מנת שזה יתקין את המצבר ברכבו.
חשוב לערוך השוואות מחירים ולבדוק את הכדאיות של רכישה בשתי הסיטואציות שתיארנו לעיל ולא לחשוש לרכוש במקום חיצוני את המצבר ולהביאו לבעל מקצוע על מנת שזה יתקין את המצבר הרי שזוהי אפשרות מקובלת מאוד.

חייג: 053-520-5911

ונגיע אליך תיכף ומייד!

ליצירת קשר מלא את הטופס: